Witamy na stronie Zespołu Szkół w Cieszacinie Wielkim!

Nasza szkoła, położona jest w pięknej okolicy w sąsiedztwie zabytkowego dworku hrabiego Drohojewskiego oraz zielonego i miłego parku. Uczą się u nas dzieci, w klasach I-VI i młodzież w gimnazjum. Nasza placówka cieszy się doskonałą lokalizacją, bazą lokalową, a przede wszystkim doskonałym wyposażeniem. Dysponujemy bowiem przestronną salą gimnastyczną, siłownią, pracownią komputerową wyposażoną w dobrej jakości sprzęt i szeroką gamę edukacyjnych programów multimedialnych. Ponadto należymy do Sieci Szkół Promujących Zdrowie, w związku z tym w naszej szkole panuje zdrowa atmosfera i idealna czystość.

Chlubą naszej szkoły jest Uczniowski Klub Sportowy "KOBRA", w skład którego wchodzą piłkarki ręczne zdobywające prestiżowe miejsca i nagrody zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Uczniowska dbają o wizerunek swojej "Alba Mater", organizują liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe, promują szkołę w środowisku lokalnym, pomaga im Rada Rodziców i Organ Nadzorujący-Urząd Gminy w Pawłosiowie.

Zachęcamy do odwiedzania naszego zespołu. Oferujemy kursy komputerowe prowadzone przez lidera informatyki, dyskoteki, pikniki i wszelkie imprezy plenerowe.

Copyright by Zespół Szkół im. I.Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim 2012. All rights reserved. Created by pitagoras.eu